A+ R A-

Usługi ślusarskie Zakopane

Drukuj PDF
Zapewne nie raz słyszałeś historie na temat problemów, jakie dotknęły osoby, które zgubiły klucze, zatrzasnęły zamek w drzwiach samochodu bądź nie mogły uporać się z zatrzaśniętą stacyjką w aucie lub skuterze. Czy wiesz jednak, co zrobić w takiej sytuacji, gdy zamki odmawiają posłuszeństwa? Problem związany z zamkami może okazać się trudny do rozwiązania w momencie, gdy nie znasz dobrego pogotowia ślusarskiego - dobry ślusarz może uratować Cię od przykrych konsekwencji związanych z zaciętym zamkiem, naprawiając go szybko i sprawnie. Nasze pogotowie ślusarskie pomoże rozwiązać problemy związane z zamkami.

Zakres wykonywanych przez nas działań jest szeroki. Świadczymy takie usługi, jak:


•     Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i domów;
•     Awaryjne otwieranie drzwi samochodów;
•     Montaż i wymiana zamków;
•     Naprawa zamków;
•     Dorabianie kluczy;
•     Doradztwo w zakresie zabezpieczenia posesji i siedzib firm.

Nasze pogotowie ślusarskie działa na terenie Zakopanego. Ze względu na fakt, że jest to miasto typowo turystyczne, nasi ślusarze pracują przez całą dobę po to, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno mieszkańcom Zakopanego, jak i turystom, którzy mają problem z otworzeniem drzwi swojego samochodu. Zagubione klucze czy zatrzaśnięcie zamka nie będzie problemem, gdy wezwiesz nasze pogotowie zamkowe w Zakopanem.
Dla naszej firmy przede wszystkim liczy się szybkość działania. Nieprzyjemne sytuacje, jakie związane są z nieprawidłowo działającymi zamkami często wynikają z pośpiechu, który bardzo często towarzyszy na co dzień większości z nas.

Już w momencie, gdy otrzymujemy informację o awarii poprzez naszą infolinię, pracownik wyrusza do klienta, aby rozwiązać problem. Zawsze naprawiamy usterkę, pozbywając się jej na stałe w sposób bezinwazyjny i bezpieczny!
Nasze usługi dostarczamy naszym klientom przez siedem dni w tygodniu, pracujemy także w dni świąteczne.
Jeżeli więc spotkała Państwa nietypowa sytuacja wieczorem, w nocy bądź wczesnym rankiem, warto wiedzieć, że jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, kiedy Państwo tego potrzebują.

Pogotowie ślusarskie w Zakopanem to firma, która wyznaje tradycyjne wartości: zależy nam na komforcie i bezpieczeństwie klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami w przypadku awarii urządzeń zabezpieczających. Zapraszamy do kontaktu z naszym pogotowiem pod numerem 600-777-001