Start: O firmie
A+ R A-

O firmie

Drukuj PDF
Nasza firma od lat zajmuje się usługami ślusarskimi. Nie jesteśmy jednak zwyczajnym serwisem ślusarskim, który oferuje zakup zamków czy dorobienie kluczy. Wiemy bowiem, że zamki można kupić wszędzie – my sprzedajemy bezpieczeństwo, które jest przecież podstawowym celem posiadania zamków czy innych systemów zabezpieczających.

Jesteśmy pogotowiem ślusarskim, które wykorzystuje swoje doświadczenie w codziennym świadczeniu usług związanych z zabezpieczeniami. W naszej ofercie znajdą Państwo standardowe usługi związane z zamkami i kluczami, jak i te mniej popularne, dość nietypowe. Zajmujemy się między innymi:

•             Awaryjnym otwieraniem drzwi samochodów
•             Awaryjnym otwieraniem drzwi mieszkań
•             Dorabianiem kluczy
•             Serwisem, naprawą i konserwacją zamków (serwisy pogwarancyjne)
•             Montażem i wymianą zamków

Nasza firma jest jedynym polskim przedstawicielem prestiżowej firmy KESO tworzącej zamki popularne na całym świecie. Słyną one z nowoczesnych, cyfrowych rozwiązań i możliwości personalizacji. Nasz asortyment obejmuje również bardziej znane marki jak na przykład Gerda.

Nasze pogotowie ślusarskie zajmuje się nie tylko usługami związanymi z zamkami. Chętnie zaoferujemy Państwu pomoc w założeniu systemów alarmowych, kamer przemysłowych czy drzwi antywłamaniowych. Jeżeli nie są Państwo zdecydowani na wybrane przez siebie rozwiązanie, chętnie pomożemy dokonać prawidłowego wyboru, który będzie odpowiadał Państwa wymaganiom.

Nasze pogotowie ślusarskie to sztab doświadczonych fachowców posiadających ogromną wiedzę zarówno z  zakresu ślusarstwa, jak i z szerokiej branży zabezpieczeń. Dbamy o aktualną wiedzę naszych pracowników kierując ich na szkolenia na temat nowoczesnych rozwiązań w branży ślusarskiej. Inwestujemy w pracowników, ponieważ wiemy, że od ich pracy zależy bezpieczeństwo naszych Klientów.

Firma pracuje przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji cały czas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu z nami -  600-777-001