Start: Awaryjne otwieranie
A+ R A-

Awaryjne otwieranie zamków drzwi

Drukuj PDF
Usługa awaryjnego otwierania zamków może okazać się rozwiązaniem w przypadku zaciętego zamka, awarii mechanizmu lub zagubienia kluczy. Awaryjne otwieranie zamków wykonujemy przez całą dobę, natychmiastowo reagując na problem naszych klientów.

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań jest jedną z najczęściej wybieranych usług przez naszych klientów. Awaria zamka wynika z częstej eksploatacji: zamków używamy codziennie kilkakrotnie, co prowadzi do zużycia delikatnych i precyzyjnych mechanizmów. W przypadku, gdy zamek odmawia posłuszeństwa i nie są Państwo go otworzyć bez użycia większej siły, należy wówczas skorzystać z usług profesjonalnego pogotowia ślusarskiego – otworzenie zamków należy powierzyć osobom, które znają się na rzeczy. Amatorskie, nieprofesjonalne podejście do działania, jakim jest awaryjne otworzenie drzwi, może skończyć się poważną i kosztowną awarią oraz uszkodzeniem nie tylko zamka, ale i całych drzwi, za które często płacimy wysoką kwotę.

Z usługi awaryjnego otwierania drzwi korzystają często kierowcy i właściciele samochodów, których spotyka problem związany z mechanizmem otwierania drzwi samochodu. Prowadzimy usługę awaryjne otwieranie samochodów w momencie, gdy zamek w drzwiach odmawia posłuszeństwa oraz usługę odblokowania stacyjki w momencie, gdy zamek zatrzaśnie się w stacyjce samochodu. Częstym problemem jest przypadkowe zatrzaśnięcie kluczyka wewnątrz samochodu lub w bagażniku. W momencie, kiedy był to nasz jedyny klucz do samochodu bądź nie mamy pod ręką zapasowego kompletu kluczy, jedyne co nam pozostaje to wezwanie fachowej pomocy, aby otworzyć samochód i dostać się do kluczyków.

Usługę awaryjnego otwierania drzwi wykonują nasi pracownicy, którzy są doświadczonymi ślusarzami. Od lat, na co dzień spotykają się z różnorodnymi modelami zamków i systemów zabezpieczeń, a swoje doświadczenie popierają ogromną wiedzą, którą ciągle aktualizują i poszerzają o nowoczesne dokonania techniki. Przed naszymi pracownikami żaden zamek nie ma tajemnic, a każde otwieranie zamków jest wykonywane w sposób szybki i bezinwazyjny.

Nasze usługi wykonujemy w ramach licencji policyjnej, oferujemy rzetelną obsługę klienta. Naszym priorytetem jest komfort i zadowolenie osób, które korzystają z naszych usług, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każde, nawet najmniejsze zlecenie, zrealizowane było niezwykle precyzyjnie, dokładnie i w jak najkrótszym czasie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego pogotowia zamkowego. Posiadamy placówki w wielu miejscowościach, bezpłatnie dojeżdżamy do klienta.

Zadzwoń do nas - 600-777-001