A+ R A-

Awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań Wrocław

Drukuj PDF
Zatrzaśnięty samochód – jest na to sposób

Wraz ze zwiększającą się liczbą aut poruszających się po polskich drogach, systematycznie - z roku na rok odnotowujemy coraz więcej zgłoszeń związanych z awaryjnym otwieraniem samochodów. Jeśli jesteś kierowcą z pewnością Tobie lub komuś z Twoich bliskich przydarzył się taki problem.
Jeśli nie chcesz zmarnować we Wrocławiu połowy dnia czekając na fachowca, nie chcesz powierzyć swojego ukochanego autka osobie, której nie ufasz lub spieszysz się na ważne biznesowe spotkanie weź telefon i zadzwoń do naszej firmy – numer 600-777-001! Takie usługi ślusarskie we Wrocławiu realizują wysokiej klasy specjaliści, którym bez obaw możesz powierzyć swój samochód.
Teraz we Wrocławiu awaryjne otwieranie auta możesz także mieć w tempie ekspresowym!

Dlaczego my?

Nasza firma specjalizuje się w trudnych sprawach związanych z zamkami. Od ręki wykonujemy takie zadania jak awaryjne otwieranie samochodów czy awaryjne otwieranie mieszkań. Można powiedzieć, że jesteśmy ślusarzami od zadań specjalnych!
Oczywiście zajmujemy się także tradycyjnymi usługami ślusarskimi – takimi jak naprawa zamków, montaż zamków czy wymiana zamków. Wszystkie usługi wykonujemy niezwykle precyzyjnie i w miarę możliwości bezinwazyjnie.
Zatrudnieni w naszej firmie – oddział Wrocław - ślusarze to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, które dodatkowo systematycznie uczestniczą w szkoleniach, dzięki którym doskonale orientują się we wszystkich nowinkach technicznych z zakresu ślusarstwa dostępnych na rynku. Przed naszymi pracownikami żaden mechanizm nie ma tajemnic.
Dodatkowym atutem naszej firmy są bardzo nowoczesne narzędzia. Dzięki nim oraz wyjątkowym umiejętnościom nasi ślusarze awaryjne otwieranie aut Wrocław wykonają bezinwazyjnie nie narażając naszych zleceniodawców na większe koszty związane z naprawą wybitej szyby, uszkodzonych drzwi czy porysowanej karoserii.

Usługi ślusarskie  dostępne kiedy potrzebujesz

Awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów w naszej firmie możesz zamówić od ręki. Takie usługi ślusarskie zawsze traktowane są w naszej firmie we Wrocławiu priorytetowo!

Zadzwoń do nas  600-777-001 i zostań naszym zadowolonym Klientem!


Awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów wykonujemy również w innych miastach:
- Warszawa