Start: Awaryjne otwieranie Wrocław
A+ R A-

Awaryjne otwieranie Wrocław

Drukuj PDF

Awaryjne otwarcie samochodu, otwieranie drzwi i zamków, Wrocław - całodobowe, profesjonalne pogotowie zamkowe, serwis zabezpieczeń antywłamaniowych.

Profesjonalnie wykonujemy usługi ślusarskie takie jak: otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie samochodów, naprawa i montaż zamków. Nasze pogotowie zamkowe działa całodobowo, 7 dni w tygodniu. Swoją działalnością obejmujemy największe miasta w Polsce takie jak:

Wrocław (71) 735 68 10

Katowice (32) 746 07 40

Warszawa (22) 389 69 30

Nasza oferta obejmuje również montaż i serwis zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych takich jak: drzwi, zamki, kamery, alarmy i kontrola dostępu.

Szeroka gama produktów naszej firmy pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, zapewniając doradztwo techniczne, wykonanie projektu, montaż, szkolenie obsługi, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Nasz zespół służy fachową poradą, wiedzą i doświadczeniem wielu Specjalistów, zajmujących się od lat serwisem, naprawą oraz awaryjnym otwieraniem samochodu i mieszkania. Dokonując naprawy czy korzystając z usługi otwierania samochodów czy mieszkań przez autoryzowany zespół Specjalistów dajemy gwarancję rzetelnego wykonania usługi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasz zespół pracuje dla CIEBIE abyś mógł spokojnie i bezpiecznie czuć się w swoim domu. Od 17 lat współpracujemy z najlepszymi fachowcami zabezpieczeń w całej Polsce zapewniając SZYBKI I PEŁNY SERWIS naszym klientom w CAŁYM KRAJU.

Mamy nadzieję, że nasze usługi ślusarskie spotkają się z Państwa zainteresowaniem i dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów.

ZAMKI MOŻNA KUPIĆ PRAWIE WSZĘDZIE - MY SPRZEDAJEMY BEZPIECZEŃSTWO!