A+ R A-

Awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań Tychy

Drukuj PDF
Kiedy zatrzasnąłeś auto

To nie tragedia ani katastrofa! Nawet jeśli jesteś tysiąc kilometrów od domu, a zdobycie kluczyków zapasowych graniczy z cudem, zawsze pozostaje Ci szybkie i skuteczne rozwiązanie – czyli awaryjne otwieranie samochodu!
Taką usługę ślusarską w Tychach, poza innymi tradycyjnymi usługami, wykonuje właśnie nasza firma. Awaryjne otwieranie aut jest usługą skomplikowaną, którą realizują jedynie najlepsi ślusarze. Muszą oni posiadać dużą wiedzę nie tylko z zakresu tradycyjnego ślusarstwa, ale także znać niuanse funkcjonowania zamków samochodowych.
Tę usługę ślusarską w Tychach warto powierzyć osobom lub firmom, które posiadają nieposzlakowaną opinię na rynku. Uszkodzić pojazd, zniszczyć zamek, porysować karoserię czy rozbić szybę jest bardzo łatwo – tylko po co narażać się na niepotrzebnie większe koszty jak można wynająć prawdziwego specjalistę?

Postaw na specjalistów

Awaryjne otwieranie samochodów warto powierzyć specjalistom z oddziału Tychy. Nasi ślusarze systematycznie przechodzą przez cykle szkoleniowe, które pozwalają im poznać elementy budowy i rozwiązania technologiczne najnowszych zamków – także tych samochodowych. Dlatego też żadne tego typu mechanizmy nie mają przed nami tajemnic i w efekcie sprawnie otworzymy zamki w większości marek samochodowych w Polsce. Naszym ślusarzom niestraszne są mercedesy, volkswageny, skody, BMW, audi, fiaty, fordy, citroeny czy toyoty i inne. Co więcej, wykonamy awaryjne otwieranie aut marek luksusowych – np. porsche czy ferrari.
Warto stawiać na specjalistów z naszej firmy w Tychach także w mniej wymagających, choć czasem równie skomplikowanych, usługach ślusarskich takich jak: naprawa zamków, wymiana zamków czy montaż zamków. Szczególną  usługą jest realizowane przez naszą firmę bezinwazyjne awaryjne otwieranie mieszkań.

Specjaliści od ręki

Jesteśmy niezwykle elastyczni – to Ty decydujesz, kiedy chcesz naprawić zamek – możemy to zrobić od ręki – tak jak to ma miejsce w przypadku awaryjnego otwierania samochodów lub awaryjnego otwieranie drzwi - lub w wybranym przez Ciebie czasie.

Każdy problem z zamkiem można bardzo szybko rozwiązać – wystarczy zadzwonić do nas pod numer 600-777-001 a doborowy ślusarz przyjedzie wykonać usługę.


Awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów wykonujemy również w innych miastach: