A+ R A-

Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków

Drukuj PDF
Awaryjne otwieranie mieszkań to usługa, która jest specjalnością naszego zakładu. To najpopularniejsza usługa, z której korzysta bardzo wielu mieszkańców Krakowa. Jesteśmy zawsze wtedy, gdy Państwo nas potrzebują, w momentach, gdy nie wiedzą Państwo jak sobie poradzić ze swoim zamkiem.

Usługa awaryjnego otwierania mieszkań przyda się każdemu, kto wyszedł z domu, zamknął drzwi i zapomniał zabrać kluczy ze środka. W takich momentach jedynym sposobem odzyskania kluczy do domu i wejścia do niego jest awaryjne otwieranie drzwi. Aby to było możliwe wystarczy wykonać połączenie telefoniczne do naszego pogotowia ślusarskiego Kraków. Nasi specjaliści pojawią przed Państwa drzwiami najszybciej jak to jest możliwe i również szybko zdiagnozują problem rozwiązując go tak, żeby mogli Państwo powrócić szybko do wykonywanych czynności zapominając o przykrym incydencie, którym było zatrzaśnięcie kluczy w domu.

Awaryjne otwieranie mieszkań jest przeznaczone również dla tych osób, które podczas otwierania bądź zamykania drzwi do swojego mieszkania miało bardzo mało szczęścia i klucz złamał się w zamku bądź zamek się zaciął. W takich sytuacjach również radzimy skontaktować się z naszym pogotowiem ślusarskim Kraków w celu zamówienia szybkiej interwencji ślusarza. Także w tym przypadadku nasz specjalista dokona szybkiej diagnozy i zlikwiduje problem, by mogli Państwo znów czuć się bezpiecznie i wrócić do swoich obowiązków.
W przypadku awarii zamków radzimy od razu dzwonić po pogotowie ślusarskie Kraków aniżeli samemu rozwiązywać problem. Z pomocą niespecjalistycznych narzędzi, które zazwyczaj mamy pod ręką: inny klucz czy pilniczek, możemy trwale uszkodzić nasz zamek bądź sprawić, że jakieś odłamki przedmiotów dostaną się do środka zamka i trwale go uszkodzą. Zamek jest niezwykle delikatną częścią i nawet najmniejszy, fałszywy ruch jest w stanie go zepsuć, a wtedy konieczna będzie wymiana zamka na nowy.

W związku z faktem, iż nasze pogotowie ślusarskie Kraków jest czynne dla Państwa całą dobę, nie ma obaw, że ślusarz nie pojawi się na miejscu problemu. Nasze pogotowie działa dla Państwa i to właśnie Państwo i Państwa problemy są dla nas najważniejsze. Chcemy stać na straży i bronić bezpieczeństwa w Krakowie.
Usługa awaryjnego otwierania mieszkań to usługa, którą wykonują najlepsi ślusarze z pogotowia ślusarskiego Kraków. Są oni przeszkoleni i posiadają specjalistyczną wiedzę, która umożliwia im szybkie uporanie się z problemem.

W razie jakiejkolwiek awarii zalecamy kontakt z pogotowiem ślusarskim Kraków: 600-777-001