A+ R A-

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Łódź

Drukuj PDF
Jednym z problematycznych wydarzeń, które wymaga interwencji ślusarza jest zacięty zamek w drzwiach mieszkania. Przyczyn, które powodują taki stan może być wiele – czasem jest to niepoprawnie zainstalowany mechanizm, czasami jest to zużycie zamka. Nasi ślusarze wiedzą, że awarie są czasem nieuniknione. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla naszych klientów usługę otwierania drzwi. Pogotowie ślusarskie w Łodzi, którym jesteśmy, świadczy taką usługę już od wielu lat. Jesteśmy więc w stanie powiedzieć, że awaryjne otwieranie zamków nie ma przed nami żadnych tajemnic.

W przypadku zacięcia zamków w drzwiach wyjściowych nie warto stracić głowę i panikować. Wystarczy jeden telefon na naszą infolinię, aby zamówić usługę, która zrealizowana zostanie w przeciągu kilku minut. Nasi ślusarze dojeżdżają do klienta natychmiastowo. Dojazd do Klienta, który zamawia usługę na terenie Łodzi jest bezpłatny.
W przypadku gdy zostały zgubione klucze, nasi ślusarze zalecają instalację nowego zamka – zawsze jesteśmy przygotowani na taki bieg wydarzeń mając przy sobie potrzebne akcesoria do wykonania usługi montażu zamków. Nasi ślusarze poinformują Państwa o takiej potrzebie, prezentując zawsze najlepsze rozwiązanie.

Otwieranie drzwi jest naszą specjalnością. Cieszymy się zaufaniem, jakim obdarzają nas firmy oraz osoby prywatne korzystające z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że dobrze działające zamki to pierwszy krok do zapewnienia bezpieczeństwa – wymiana zamków to prosty i skuteczny sposób, aby podwyższyć jego poziom. Warto dołączyć do grona zadowolonych klientów i cieszyć się spokojem w swoim mieszkaniu, domu czy biurze.

Jako pogotowie ślusarskie w Łodzi nasze usługi wykonujemy całodobowo. Jeśli nie mogą Państwo otworzyć drzwi bądź zgubili Państwo klucze, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Pracujemy nawet w dni świąteczne – od zgłoszenia do przyjazdu naszego ślusarza mija zaledwie klika minut, a nasz pracownik wykonuje czynności do momentu, gdy awaria zostaje rozwiązana. Nigdy nie zostawiamy naszych klientów z problemem, zawsze dbamy o jego staranne rozwiązanie.
Drzwi otwieramy bezawaryjnie. Po naszej interwencji nie zostaną żadne ślady – ani na drzwiach, ani w mechanizmie zamku. Nasi ślusarze wykonują każdy ruch precyzyjnie, delikatnie, doskonale znając mechanizmy działania zamków. Dzięki temu mają Państwo gwarancję doskonale wykonanej usługi otwierania drzwi w dobrej cenie!

Zapraszamy do skorzystania z usługi awaryjnego otwierania drzwi zamków – pogotowie ślusarskie w Łodzi czeka na zgłoszenie pod specjalnym numerem infolinii: 600-777-001