A+ R A-

Wymiana i montaż zamków Gliwice

Drukuj PDF
Potrzebujesz szybko wymienić zamek w swoim samochodzie lub w drzwiach mieszkania? Nie wiesz, w jaki sposób zamocować zamek tak, aby działał on sprawnie przez wiele lat? Nie przejmuj się, powierz swoje bezpieczeństwo specjalistom – wezwij nasze pogotowie zamkowe w Gliwicach, które szybko zainstaluje wybrany zamek tak, aby był on niezawodny. Zapraszamy do zapoznania się z usługą wymianą zamków, którą oferujemy naszym klientom.

Jesteśmy pogotowiem ślusarskim, które swoją działalność prowadzi na terenie miasta Gliwice. Przez lata naszej działalności pomogliśmy już setkom naszych klientów – zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Branża ślusarska nie ma przed nami tajemnic. Doskonale wiemy, że w naszym fachu liczy się precyzja. Naszą pracę zawsze wykonujemy dokładnie, bezbłędnie, pozostawiając naszym klientom jedynie dobre wspomnienia związane z naszą wizytą.

Pierwszym krokiem wykonywanym podczas montażu zamków jest usunięcie starego mechanizmu w sposób bezpieczny, tak aby nie uszkodzić przy tym drzwi mieszkania. Kolejnym krokiem jest dobór odpowiedniego mechanizmu – jeżeli nie zakupili Państwo nowego modelu, nasi ślusarze z przyjemnością zajmą się doborem zamku. Oferujemy Państwu różnorodne modele w najlepszej cenie. Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie oryginalnych modeli w najniższych, hurtowych cenach. Jesteśmy także przedstawicielem szwajcarskiej firmy Keso w Polsce. Firma Keso słynie z równie popularnej szwajcarskiej precyzji – produkuje mechanizmy z materiałów najwyższej jakości, wykorzystując przy tym nowoczesne technologie. Nasi klienci często zamawiają montaż nakładek kodowych Keso. Takie nakładki umożliwiają precyzyjne określenie dostępu poszczególnym użytkownikom klucza.

Usługę montażu i wymiany zamków świadczymy całodobowo. Nasi ślusarze gotowi są pomóc Państwu przez cały czas, pracujemy bez przerwy. W chwili otrzymania zgłoszenia, nasi pracownicy wyruszają we wskazane miejsce po to, aby szybko rozwiązać problem związany z zamkami. Działamy na terenie Gliwic, gdzie dojazd jest bezpłatny – nasz klient płaci jedynie za usługę i ewentualny koszt wykorzystania materiałów. Nasze pogotowie zamkowe posiada jasny cennik, który nie zmienia się w zależności od godziny – przez całą dobę zapłacą Państwo dokładnie tą samą kwotę!

Zapraszamy do skorzystania z usługi montażu zamków. Zamocujemy zamek tak, aby służył bezpieczeństwu przez wiele lat. Stoimy na straży spokoju i komfortu wielu firm i prywatnych klientów – warto dołączyć do tego grona i cieszyć się wysokim poziomem zabezpieczenia przez wiele lat. Sprawdzony ślusarz w Gliwicach? Znajdziesz go w naszym pogotowiu zamkowym. Dzwoń  600-777-001

Świadczymy również usługi:

- Awaryjne otwieranie samochodów Gliwice
- Awaryjne otwieranie mieszkań Gliwice
- Naprawa zamków Gliwice
- ślusarstwo Gliwice