A+ R A-

Montaż i wymiana zamków Kraków

Drukuj PDF
Podstawowym elementem zapewniającym bezpieczeństwo domu jest zamek.  Dzięki niemu możemy  chronić naszych bliskich i naszą prywatność. Warto, by zamki były prawidłowo zamontowane. Dba o to Pogotowie ślusarskie Kraków, które w swojej ofercie posiada usługę montażu i wymiany zamków.
Usługa montażu zamku to nie tylko jego montaż, ale także fachowa porada naszego specjalisty, który podpowie Państwu, jak dbać o zamek, jak się z nim obchodzić, jak czyścić, jak prawidłowo zamykać i otwierać drzwi. Zamek to delikatny mechanizm, który bardzo łatwo jest uszkodzić i zniszczyć. Nasi specjaliści znają każdy zamek oferowany na rynku i będą w stanie Państwu pomóc w doborze tego odpowiedniego dla Państwa. Za każdym razem kierujemy się Państwa dobrem, biorąc pod uwagę Państwa sugestie.

W naszej ofercie posiadamy zamki, które na Państwa życzenie możemy zamontować podczas wykonywanej usługi.
Nasz personel zawsze odpowie na Państwa pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące wymiany i montażu zamków.
Kiedy usługa wymiany zamków może być przydatna? Jest kilka sytuacji, w których warto wymienić swój zamek na nowy m.in. w momencie wprowadzenia się do nowego mieszkania. W sytuacji, gdy do naszego domu było włamanie wręcz konieczna jest wymiana zamków na nowe, nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale też komfortu i spokoju. Każdy zamek ma swoją żywotność i również przychodzi jego kres. Warto jest wykonać wymianę zamków po kilkunastu latach użytkowania po to, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, gdy ten pewnego dnia zupełnie odmówi posłuszeństwa.

Jeśli nie wiedzą Państwo, czy już pora na wymianę Waszego zamka, zapraszamy do kontaktu z pogotowiem ślusarskim Kraków: 600-777-001 . Nasi konsultanci czekają na naszej infolinii 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu i zawsze chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Zapraszamy do skorzystania z usługi wymiany i montażu zamków. Pogotowie ślusarskie Kraków jest do Państwa dyspozycji.