A+ R A-

Montaż i wymiana zamków Łódź

Drukuj PDF
Montaż zamka wbrew pozorom nie należy do łatwych czynności. Instalując zamek konieczne jest jego prawidłowe mocowanie, które nie każdy jest w stanie wykonać. Nie zniechęcamy do samodzielnego majsterkowania, lecz radzimy – nie warto ryzykować bezpieczeństwem swoich najbliższych. W przypadku gdy potrzebują Państwo wymiany zamków, najlepszym wyjściem jest wezwanie pogotowia zamkowego w Łodzi. Wymiana zamków nie ma przed nami żadnych tajemnic!

Po przybyciu na miejsce wskazane przez klienta, nasi ślusarze dokonują rozeznania w temacie. W zależności od modelu drzwi i potrzeb, proponują kilka rozwiązań, a klient zdecyduje o tym, które z nich jest dla niego najlepsze. Poza tradycyjnymi rozwiązaniami, nasi ślusarze proponują także nowoczesne zdobycze techniki: takimi są na przykład zamki firmy Keso. Jest to szwajcarska firma, która oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu zabezpieczeń. Zamki kodowe tej firmy zdobyły ogromną popularność w całej Europie ze względu na możliwość spersonalizowania dostępu każdego użytkownika klucza! Rozwiązania te znalazły już zastosowanie u dziesiątek naszych klientów: zarówno wśród firm, jak i osób prywatnych. Instalujemy również elektroniczne systemy dostępu, które najczęściej stosowane są w siedzibach firm – wystarczy tylko elektroniczna karta, aby dostać się do miejsca swojej pracy! Nasi ślusarze polecają także system Master Key – jeden klucz jest przeznaczony do wielu urządzeń i zamków. Dzięki temu rozwiązaniu osoby posiadające pęki kluczy mogą się z nimi pożegnać już na stałe.

Jeżeli potrzebujesz wymiany zamków, zadzwoń do naszego pogotowia zamkowego w Łodzi. Nasi ślusarze czekają na zlecenie całodobowo, niezależnie od dnia tygodnia. Działamy również w święta!

Usługi ślusarskie w Łodzi znajdą Państwo w naszym pogotowiu w najlepszej cenie na rynku. Wybierając nas mają Państwo gwarancję, że zostaną obsłużeni przez profesjonalistów, którzy doskonale znają się na wymianie zamków. Mocowanie zostanie wykonane trwale i prawidłowo, zapewniając bezpieczeństwo na wiele lat. Nasi ślusarze chętnie odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania, przekażą wiedzę związaną z pielęgnacją zamków. Poza wymianą zamków świadczymy wiele innych usług  ślusarskich, takich jak naprawa zamków, otwieranie drzwi i aut samochodów, dorabianie kluczy oraz profesjonalny audyt bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego pogotowia zamkowego w Łodzi. Nasi ślusarze czekają na informację o awarii lub potrzebie wymiany zamków – wystarczy tylko jeden, szybki telefon - 600-777-001, aby cieszyć się bezpieczeństwem przez wiele lat.