A+ R A-

Pogotowie ślusarskie Kraków

Drukuj PDF
Jesteśmy pogotowiem zamkowym świadczącym swoje usługi w Krakowie. Już od wielu lat pomagamy klientom, którzy potrzebują fachowej ręki ślusarza ze względu na nieprawidłowo działające zamki w drzwiach mieszkania, domu, biura, samochodu. Niezależnie od rodzaju zamka, nasze pogotowie ślusarskie z pewnością znajdzie rozwiązanie problemu, które zadowoli zarówno Państwa, przywracając poczucie bezpieczeństwa.

Nasze pogotowie zamkowe w Krakowie to jedna z filii firmy ślusarskiej, która swoim obszarem działań objęła całą stolicę województwa małopolskiego. Nasze pogotowie ślusarskie to firma, która zajmuje się kompleksowymi usługami ślusarskimi. Jeżeli jesteś zainteresowany wymianą zamków, ich naprawą czy awaryjnym otworzeniem drzwi, zachęcamy do kontaktu z nami.

Oferujemy:

•             Stuprocentowe wykonanie każdego zlecenia – nasi ślusarze to osoby, które doskonale znają się na swoim fachu. Otworzymy każdy zamek, naprawimy każdą usterkę;
•             Niezawodność – zawsze zjawiamy się na miejscu awarii o wyznaczonej godzinie, zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Działamy całodobowo, dzięki czemu wiemy, że jesteśmy w stanie pomóc i wykonać każdą usługę osobom, które potrzebują wsparcia ślusarza;
•             Wykształconą kadrę, która doskonale zna się na rzeczy – nasze pogotowie ślusarskie to ekipa sprawdzonych ślusarzy, którzy doskonale wiedzą, na czym polega skuteczne otwieranie drzwi;
•            Konkurencyjne ceny za usługi o najwyższej jakości – nasi ślusarze to prawdziwi profesjonaliści, którzy doskonale znają się na branży. Każdy z nich łączy doświadczenie z ciągle aktualizowaną wiedzą, dzięki czemu nie ma dla nich rzeczy niemożliwych!

Pogotowie ślusarskie w Krakowie działa całodobowo. Jako profesjonalna firma  jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, gdy potrzebują Państwo pomocy. Nasi konsultanci czekają na Państwa zgłoszenia pod specjalnym numerem telefonu: 600-777-001 . Dojeżdżamy do klientów na terenie Krakowa zupełnie bezpłatnie!

Poza standardowymi usługami ślusarskimi, jakimi jest awaryjne otwieranie zamków, naprawa czy montaż, nasze pogotowie świadczy także profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania systemów zabezpieczeń. Specjalnie dla Państwa nasze pogotowie zamkowe w Krakowie może przeprowadzić audyt zabezpieczeń i ocenić jego poziom, proponując innowacje i zmiany.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Krakowie.